×



Nejlepší provozovna Klatovy 2019 - výsledky!

Město Klatovy pořádá již tradičně anketu o nejlepší provozovnu v oboru služeb, restauračních zařízení a obchodu. Nám se s Vaší pomocí podařilo získat krásné 3. místo!


čti více

Události Klatovy - Chaloupky

«     »

Ledna 2020

  • Pondělí
  • Úterý
  • Středa
  • Čvrtek
  • Pátek
  • Sobota
  • Neděle
  • Wed Jan 1
  • Thu Jan 2
  • Fri Jan 3
  • Sat Jan 4
  • Sun Jan 5
  • Mon Jan 6
  • Tue Jan 7
  • Wed Jan 8
  • Thu Jan 9
  • Fri Jan 10
  • Sat Jan 11
  • Sun Jan 12
  • Mon Jan 13
  • Tue Jan 14
  • Wed Jan 15
  • Thu Jan 16
  • Fri Jan 17
  • Sat Jan 18
  • Sun Jan 19
  • Mon Jan 20
  • Tue Jan 21
  • Wed Jan 22
  • Thu Jan 23
  • Fri Jan 24
  • Sat Jan 25
  • Sun Jan 26
  • Mon Jan 27
  • Tue Jan 28
  • Wed Jan 29
  • Thu Jan 30
  • Fri Jan 31

 Ceny seskoku pro parašutisty s licencí, letoun SC7 Skyvan:

Ceníky seskoků

Ceníky seskoků z letounů SC7, C182RG, balonu, půjčovné padáku

čti více

Kontakt

Skydive Pink Klatovy,
Pink Aviation spol. s.r.o. ,
Letiště Klatovy 573

339 01  Klatovy

Petr Hlaváček - jednatel, Tel: +420 602 488 588, 

Mgr. Jana Spěváčková - manifest,
Tel: +420 602 769 948, manifest@pink.at